П

Проекти

2023
Подача повідомлення про набуття контролю над іноземною компанією (США)
2022
Підготовка повідомлення про набуття контролю над іноземною компанією
2018
Оскарження Рішень комісії Державної фіскальної служби України про відмову в реєстрації податкових накладних на загальну суму 130 тисяч гривень
П

Публікації

П

Податкове право

Надання юридичних консультацій з питань податкового права є значущим напрямком діяльності юридичної фірми «Місечко та Партнери». Наші юристи є висококласними фахівцями в даній галузі права, мають значний досвід надання консультацій та зможуть запропонувати найбільш раціональні і сприятливі юридичні рішення з податкових та митних питань.

Клієнтам фірми, серед яких юридичні та фізичні особи, національні та іноземні компанії, ми надаємо професійні правові консультації з широкого спектру питань оподаткування, представляємо інтереси клієнтів при взаємодії з державними органами, включаючи податкові та митні органи, а також успішно захищаємо інтереси клієнтів в судах різних інстанцій.

Керуючий Партнер Володимир Місечко, згідно довідника Ukrainian Law Firms 2014 (ULF), увійшов до 19 кращих юристів в практиці податкового права. 

Податкова практика фірми була рекомендована авторитетним міжнародним рейтингом World Tax 2015, який видається довідником International Tax Review, та включена до третьої групи юридичних консультантів. 


Щорічне видання «Ukrainian Law Firms 2015: A Handbook for Foreign Clients» другий рік поспіль відзначило Володимира Місечко, включивши його до переліку кращих юристів у практиці податкового права. 

Міжнародний рейтинг World Tax 2016 другий рік поспіль рекомендував «Місечко та Партнери», включивши податкову практику фірми до третьої групи юридичних консультантів.

Послуги фірми включають:

Податковий консалтинг:

  • консультування з питань оподаткування, у тому числі оцінки податкових ризиків укладених угод та/або діяльності організації;
  • консультування з питань тлумачення норм податкового законодавства з метою їх подальшого застосування в господарській діяльності;
  • консультування клієнтів щодо правомірності вимог податкових та митних органів;
  • представлення інтересів платників податків в податкових органах, у тому числі при проведенні податкових перевірок та інших форм податкового контролю.

Оскарження податкових рішень:

  • адміністративне оскарження рішення податкового органу, в тому числі підготовка всіх необхідних документів (заперечень на акт податкової перевірки, пояснень, скарги на чинне рішення податкового органу);
  • адміністративне оскарження рішення податкового органу про відмову в реєстрації податкової накладної;
  • судове оскарження податкових повідомлень-рішень, підготовка всіх необхідних з боку платника податків документів;
  • ведення податкових спорів в судах всіх інстанцій.