П

Проекти

2013
Представництво інтересів клієнта, первісного кредитора, у справі щодо банкрутства державної авіакомпанії
2013
Супроводження процедури банкрутства фізичної особи підприємця з загальними вимогами кредиторів понад 25 000 000,00 гривень
П

Публікації

Б

Банкрутство

Українська дійсність нерідко призводить до того, що, незважаючи на позитивне рішення суду про стягнення з боржника, у останнього просто може не вистачити коштів для повного погашення боргу. У таких випадках поширена процедура банкрутства. За статистикою в Україні вдається відшкодувати лише 9% вимог кредиторів, у порівнянні з 31% в державах Східної Європи і Середньої Азії. В той же час в Україні на супровід процедури банкрутства йде близько 42% від загальної вартості бізнесу, тоді як у більшості країн на це йде не більше 13%.

Процедура банкрутства в Україні регулюється нормами Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Процедура банкрутства відкривається при наявності суми заборгованості більш ніж 300 мінімальних зарплат. Також слід сказати про необхідність своєчасного заявлення своїх прав як кредитора з огляду на те, що вимоги кредиторів, заявлені більш ніж через 30 днів з моменту публікації в ЗМІ оголошення про відкриття процедури банкрутства, судом не приймаються.

ЮФ «Місечко та Партнери» надає послуги щодо захисту інтересів як боржників, так і кредиторів в процедурі банкрутства. З метою захисту інтересів кредитора фірма здійснює представництво на стадії досудової процедури та в межах судового розгляду, включаючи:

  • підготовку заяви про визнання боржника банкрутом;
  • контроль діяльності арбітражного керуючого на стадії санації і ліквідації;
  • здійснення інших необхідних дій.

У разі необхідності юристи фірми також надають послуги по оскарженню дій/бездіяльності арбітражного керуючого (керуючого санацією).

«Місечко та Партнери» надає повний спектр послуг з супроводу клієнтів в процедурі банкрутства, який включає в себе пошук найбільш оптимальних шляхів повернення кредиторам коштів з використанням процедури банкрутства боржника, а також контроль над їх дотриманням.