П

Проекти

2023
Підтвердження форс-мажорних обставин в режимі тимчасового ввезення товарів
2019
Представництво інтересів іноземної транспортної компанії в судовому спорі про стягнення заборгованості за надані послуги
2017
Представництво інтересів експедиторської компанії у спорі про стягнення заборгованості за надані послуги
П

Публікації

Т

Транспортне право

Транспортне право об'єднує різні норми, які регулюють суспільні відносини у галузі переміщення вантажів і пасажирів. Ця галузь права поєднує в собі владні, організаційні та майнові відносини. Відносини, що виникають між транспортними підприємствами та споживачами послуг у сфері перевезення товарів, людей, логістики та розподілу продукції, які мають різний характер, а також ряд особливостей, і тому потребують спеціального регулювання.

Відносини у сфері транспортного права є складними ще й тому, що протягом останніх декількох років як у світі, так і в Україні, спостерігається тенденція до об'єднання різних видів послуг, що надаються транспортними компаніями. З'являються великі підприємства, що здійснюють свою діяльність в різних країнах світу, які пропонують комплексні послуги з перевезення, логістики, складування та розподілу вантажів.

Юристи «Місечко та Партнери» консультують великі транспортні та логістичні компанії, представляють інтереси власників транспортних засобів, експедиторів, вантажовідправників та одержувачів. Фірма неодноразово супроводжувала проекти, пов'язані з усіма основними видами транспортної діяльності, включаючи транспортування та управлінську діяльність у транспортній галузі.

Керуючий Партнер Володимир Місечко, згідно довідника Ukrainian Law Firms 2014 (ULF), був відзначений серед 8 кращих юристів в практиці транспорту та інфраструктури. 

Щорічне видання «Ukrainian Law Firms 2015: A Handbook for Foreign Clients» другий рік поспіль відзначило Володимира Місечко, включивши його до переліку кращих юристів у практиці транспортного права.
 

Послуги фірми:

Договірні аспекти:

  • консультування з питань перевезення пасажирів і вантажів на національних і міжнародних маршрутах усіма видами транспорту, включаючи повітряний, автомобільний, залізничний;
  • складання та аналіз договорів на національні та міжнародні перевезення,
  • складання та аналіз договорів транспортного експедирування.

Взаємовідносини з органами, що забезпечують правовий режим на транспорті;

  • надання консультацій з питань митного права, включаючи митне оформлення і контроль вантажних і багажних перевезень;
  • супровід процедури митного очищення вантажу;
  • консультування з питань оподаткування транспортних послуг.

Судове представництво:

  • досудове врегулювання;
  • представництво інтересів клієнта в судах першої інстанції, апеляційному та касаційному судах, а також в рамках виконавчого провадження.