П

Проекти

2010
Супроводження процедури дематеріалізації акцій
Ф

Фармацевтика

В Україні, як і в багатьох країнах світу, фармацевтична галузь відноситься до числа найбільш рентабельних секторів економіки. У нашій країні фармацевтична сфера, основу якої становить фармацевтична промисловість, повністю сформувалася, і представлена ​​великими українськими підприємствами з виробництва лікарських засобів і виробів медичного призначення, центрами з розробки та введення нових лікарських засобів, оптовими та роздрібними торговельними компаніями, налагодженою мережею збуту, яка включає аптеки і аптечні пункти. Тим не менше, національна фармацевтична галузь відстає від досвіду та показників європейських країн. Багато в чому через недостатню підтримку національних підприємств з боку держави та надмірного регулювання галузі державними органами.

Юристи «Місечко та Партнери» мають значний досвід роботи з компаніями - гравцями фармацевтичної галузі України, глибокі знання норм національного законодавства, механізмів регулювання діяльності фармацевтичних компаній і вимог, що висувають державні органи. Розуміння особливостей здійснення діяльності у сфері фармацевтики є одним з ключових переваг команди фірми.

«Місечко та Партнери» надає повний спектр юридичних послуг, а також консультує з різних питань національного законодавства, включаючи питання корпоративного та договірного права, податкового права і питань торгівлі, митного права, представлення інтересів клієнтів в судах, національним та іноземним виробникам лікарських засобів, оптовим і роздрібним торговельним компаніям, великим національним мережам аптек.